تبلیغات

ماسک های وحشت دکتر دیوانه+عکس -آکا

آکاایران دکتر سوئدی به جرم آدم ربایی و زندانی کردن یک زن 30 ساله محاکمه شد.

به گزارش آکاایران «جوزف فریتزل» این پزشک سوئدی به جرم ربودن یک زن 30 ساله و زندانی کردن او به مدت 5 سال و آزار و شکنجه وی تحت تعقیب قرار گرفته است.

,[categoriy]

آکاایران: ماسک های وحشت دکتر دیوانه+عکس

مأموران پلیس در خانه این دکتر 2 ماسک صورت با اشکال مختلف، اسلحه و مقدار زیادی مواد مخدر که برای تزریق به زن تهیه کرده بود پیدا کرده اند.

اطلاعات پلیس حاکی است این دکتر شیطان صفت زن را با یک توت فرنگی آغشته به مواد سمی بیهوش ساخته و سپس او را ربوده و در خانه عجیب و غریبش پنهان کرده بود و طی سال های گذشته او را تحت شکنجه و تعرض قرار داده بود.

,[categoriy]

خانه این دکتر در 350 مایلی منطقه کریستیان استاد در جنوب سوئد شناسایی شده است.زن ربوده شده به پلیس گفته این پزشک بی رحم همواره به من قرص های خواب آور می داد و درهای خانه اش را به رویم قفل می کرد تا نتوانم برای فرار تلاش کنم.

این دکتر روانی در رفت و آمد به استکهلم برای آنکه شناسایی نشود از ماسک های پلاستیکی استفاده می کرد و ماهرانه تغییر چهره می داد.

به گزارش روزنامه ایران، اطلاعات پلیس حاکی است دکتر روانی توت فرنگی و دیگر میوه ها را با داروی لورازپام آغشته می کرد و به این زن می خوراند تا در روزهایی که خودش در خانه نبود او نتواند برای فرار تلاش کند.

,[categoriy]

یکی از کارآگاهان گفته در کنار تخت این زن شیشه های نوشابه پیدا کرده ایم که همگی به مواد مخدر آغشته بوده اند. در ساختمانی که اسارتگاه زن جوان بود فقط دو در کار گذاشته بودند و هر دو همیشه قفل بود تا او نتواند خودش را از این زندان نجات بدهد.

دیوارهای بتنی خانه چنان ضخیم بودند که هیچکس نمی توانست از بیرون ساختمان صدای فریادهای این زن را بشنود. اسارتگاه یک اتاق خواب، یک دستشویی و آشپزخانه داشت و دکتر شیطان صفت در جای دیگری زندگی می کرد.

,[categoriy]

اطلاعات پلیس حاکی است که این دکتر روانی پس از 5 سال آزار و شکنجه زن اسیر مضطرب شده و پس از انتشار تصاویری از او به عنوان زنی گمشده او را به همان جایی که ربوده بود بازگردانده است.

زن جوان تحت تلقین روانی پزشک ابتدا داستانی جعلی برای پلیس تعریف کرده اما درنهایت به شکنجه هایی که از پزشک متحمل شده اعتراف کرده و به این طریق مأموران دکتر سوئدی را بازداشت کرده اند.

,[categoriy]

زن جوان گفت: این مرد با اسلحه من را تهدید می کرد که باید به پلیس بگویم او من را پیدا کرده است وگرنه با گفتن حقیقت مرا خواهد کشت.

پیتر کلرسون دادستان می گوید: این احتمال وجود دارد که دکتر روانی قربانیان دیگری نیز داشته که هویتشان روشن نیست.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار