تبلیغات

«فروشنده» فرهادی در کن

كمپاني ممنتو در "يوني فرانس" فيلم "فروشنده" اصغر فرهادي را كه اكنون در حال ساخت آن است براي نمايش در جشنواره فيلم كن و عرضه در سينماهاي فرانسه معرفي كرد.

روزنامه اعتماد: كمپاني ممنتو در "يوني فرانس" فيلم "فروشنده" اصغر فرهادي را كه اكنون در حال ساخت آن است براي نمايش در جشنواره فيلم كن و عرضه در سينماهاي فرانسه معرفي كرد.

تازه‌ترين فيلم اصغر فرهادي روايت زندگي زن و شوهري است كه در حال بازي در نمايش «مرگ فروشنده» نوشته آرتور ميلر، نويسنده و نمايشنامه‌نويس امريكايي هستند. در فيلم «فروشنده» ترانه عليدوستي و شهاب حسيني نقش‌هاي اصلي را به عهده دارند. يكي از نكات جالب ساخت فيلم «فروشنده» اين است كه گروه سازنده طي فراخواني از بازيگران و علاقه‌مندان به بازيگري دعوت كردند كه با ارسال فيلمي كوتاه از خود به تلگرام اين پروژه، فرصت بازي در فيلم را امتحان كنند.

اين فيلم ۱۸ مهرماه سال جاري پروانه ساخت گرفت. ابتدا قرار بود در جشنواره فيلم فجر به نمايش درآيد. «ممنتو» علاوه بر فيلم تازه اصغر فرهادي، فيلم «لوت من» (Ma loute )تازه‌ترين ساخته برونو دومون، كارگردان مولف فرانسوي را نيز در «يوني فرانس» معرفي كرد.

در پاريس در روزهاي ۱۵، ۱۶ و ۱۷ ژانويه طبق سنت هر سال تهيه‌كنندگان، فيلم‌هايي را كه قرار است به زودي در جشنواره فيلم كن به نمايش درآيند، در «يوني فرانس» (ملاقات‌هاي حرفه‌اي‌هاي سينماي اروپا) به خريداران اين فيلم‌ها معرفي مي‌كنند. يكي از مهم‌ترين وظايف «يوني فرانس» اين است كه با جشنواره‌هاي جهاني فيلم همكاري تنگاتنگ داشته باشد. فيلمي كه در اين ملاقات‌هاي حرفه‌اي معرفي شود، احتمال دارد به جشنواره فيلم كن هم راه پيدا كند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار