تبلیغات

آبي پوشان شمال به معاون وزير صنعت و مديرعامل ایران خودرو گزارش دادند.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت كه براي بازديد و افتتاح چند واحد صنعتي به مناسبت ايام الله دهه فجر به استان مازندران سفر كرده است، از شركت ايران خودرو خزر بازدید كرد.

به گزارش شمانیوز، محسن صالحي نيا، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با همراهي مهندس هاشم يكه زارع، مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو، حسين نجاري، مديرعامل ساپكو و محمد محمدپور، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از خط توليد محصولات ايران خودرو در بابل بازديد كرده و در جلسه اي با مديران اين خودروسازي، به بررسي شرايط و عملكرد آن پرداختند.
مهندس صالحي نيا در اين جلسه وضعيت توليد در ايران خودرو خزر را مطلوب توصيف كرد و گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامي علاوه بر افتتاح چند واحد جديد، تعدادي از بنگاه هاي توليدي استان مازندران را نيز بازديد كرديم كه در اين ميان ايران خودرو خزر با توجه به حركتي كه در ساير صنايع منطقه ايجاد كرده، از اهميت ويژه اي برخوردار است.
 وی ادامه داد: در جريان بازديدهاي امروز با تعدادي از قطعه سازان استان مازندران ديدار و گفت وگو داشتيم و مباحث توسعه اي صنعت خودرو و قطعه سازي در اين استان مطرح شد. در اين گفت وگو مشخص شد كه صنعتگران استان از نقش آفريني ايران خودرو خزر در حركت و رونق صنايع منطقه رضايت دارند.
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ابراز اميدواري كرد اين روند مطلوب همچنان ادامه داشته باشد.
مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو نيز در اين جلسه گفت: ايران خودرو در كشور و خاورميانه به عنوان يك بنگاه توليدي پيشرو و برتر مطرح شده است اما اين به معناي اين نيست كه ما مي خواهيم در همين نقطه بمانيم و به جايگاه فعلي بسنده كنيم.
مهندس يكه زارع افزود: با جديت در تمامي حوزه هاي مرتبط كاري براي پيشرفت و توسعه برنامه داريم و در اين ميان ايران خودرو خزر به عنوان يكي از اعضاي مهم خانواده گروه صنعتي ايران خودرو مي تواند بازوي اجرائي قوي براي دست يافتن به اهداف ما باشد.
مدیر عامل ایران خودرو خزر نيز در اين جلسه گزارشي از عملكرد و شرايط اين شركت ارائه كرد و گفت: در حالي كه تيراژ توليد ايران خودرو خزر در كل سال پيش 24هزار و 820دستگاه بوده است، اين شركت موفق شده تا پايان روز 17بهمن ماه امسال 27هزار و 500دستگاه خودرو توليد كند.
سید امید حسینی نژاد با بيان اينكه ركورد توليد در اين سايت خودروسازي در سال 93 با تيراژ 25هزار و 180 خودرو بوده، اعلام كرد: با حمايت هاي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو،‌ خط توليد اين خودروسازي در شمال كشور ركورد توليد سالانه را شكسته است.
وي به دريافت گِريد A كيفيت از شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران براي ايران خودرو خزر نيز اشاره كرد و افزود: اين شركت خط قرمز مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو در خصوص عدم توليد خودرو با كسري قطعه را نيز رعايت كرده و همچنين به دليل فعاليت مطلوب در منطقه محروم، معافيت ده ساله مالياتي را نيز كسب كرده است.

منبع:ايكوپرس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.