تبلیغات

مقدمات آزادي 44 زن جرايم غيرعمد فراهم شد

مقدمات آزادي 44 زن جرايم غيرعمد فراهم شد

ايرنا/ اعضاي هيات مديره ستاد ديه ‌کشور با ابلاغ مصوبه‌اي ضمن تخصيص منابع لازم، مقدمات آزادي 44 نفر از نسوان زنداني تحت ‌حمايت اين نهاد مردمي را فراهم‌ کردند.

در جلسه هيات مديره ستاد ديه کشور مديرعامل اين ستاد با اشاره به فعاليت هاي اخير ستاد ديه کشور در رساندن آمار آزادي محکومان واجد شرايط به صد هزار زنداني، افزود: در طول 27 سال فعاليت اين مجموعه با بهره‌مندي از حمايت‌هاي معنوي و مادي خيرين خداجوي کشور تا ابتداي دي ماه سال‌جاري در مجموع 45 هزار و 571 محکوم مربوط به ديات و تعداد 57 هزار و 431 زنداني مالي ناشي از جرايم غيرکلاهبرداري از بند زندان رهايي يافته‌اند که اين خدمت‌رساني جز با همياري مردم نوعدوست و مسئولين خدوم ميسر نشده است.
وي با اشاره به تلاش ستادديه در آزادي زندانيان اولويت‌دار، اظهار کرد: در آخرين فصل سال در صدد هستيم 27 نفر از مددجويان زن متاهل را با استفاده از محل (پنج درصد از دو درصد) جوايز قرض‌الحسنه بانک ملي و تعداد 17 محبوس مجرد زندان‌هاي رشت، تهران و قزوين را نيز از اعتبارات ستادديه کشور از بند حبس رهايي بخشيم که بيشترين تمرکز نمايندگي‌هاي مرتبط تا آخر دي ماه بر اين موضوع متمرکز خواهد بود تا با اتمام فرآيند آزادي يک زنداني حتي يک روز به تاخير نيافتد.
جولايي مبلغ کل بدهي اين دسته از محکومان غيرعمد را 13 ميليارد و 875 ميليون ريال اعلام کرد و افزود: در روند استخلاص اين مددجويان با همکاري هنرمندان، ورزشکان و چهره‌هاي مردمي هر استان خوشبختانه تا ميزان سه ميليارد و 200 ميليون ريال از سوي طلبکاران گذشت رضايتمندانه اخذ شده است.

مديرعامل ستادديه کشور نوع محکوميت تمامي اين 44 زنداني را بدهي‌هاي ناشي از چک (صدور و ضمانت) عنوان کرد و گفت: به جز 3 مددجو تمامي اين زندانيان ورودي سال 95 هستند که با آزادي اين افراد، آمار نسوان دربند جرايم غيرعمد به کمتر از ميزان فعلي مي رسد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايرنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.