تبلیغات

آخرين تحرکات انتخاباتي در بين گروه هاي سياسي

آخرين تحرکات انتخاباتي در بين گروه هاي سياسي

خراسان/ همزمان با انتشار اخباري مبني بر درخواست دکتر روحاني از اصلاح طلبان براي حضور شخصيت هاي اين جريان همراه او در انتخابات، جمعي از اصلاح طلبان در گفت وگو با رسانه هاي مختلف بر حمايت جريان اصلاحات از روحاني تأکيد کردند و وزير بهداشت نيز از تصميم رئيس جمهور براي حضور در انتخابات خبرداد.

وزير بهداشت: دکتر روحاني تصميم گرفته اند در انتخابات شرکت کنند
به گزارش ايسنا، دکتر سيدحسن هاشمي، وزير بهداشت طي سخناني از تصميم دکتر روحاني براي حضور در انتخابات خبر داد. به گزارش ايسنا، وزير بهداشت در بيست و پنجمين اجلاس روساي دانشگاه ها و دانشکده‌هاي علوم پزشکي گفت: خوشحال هستيم از اينکه دکتر روحاني تصميم گرفته اند در انتخابات آتي شرکت ‌کنند و اميدوار هستم مورد اعتماد مجدد مردم قرار گيرند و با راي بالاتر از ۲۴ خرداد ۹۲ بار ديگر رئيس جمهور کشورمان شوند.

صادقي: جريان اصلاحات تاحدود زيادي روي آقاي روحاني به توافق رسيده است
محمود صادقي، نماينده مردم تهران در مجلس در گفت وگو با آرمان درباره استراتژي اصلاح طلبان براي انتخابات سال آينده گفت: جريان اصلاحات تا حدود زيادي روي آقاي روحاني به توافق رسيده و اگر اتفاق خاصي در فضاي سياسي ايران رخ ندهد، آقاي روحاني کانديداي نهايي جريان اصلاحات در انتخابات رياست جمهوري خواهد بود. وي در عين حال تصريح کرد: در انتخابات رياست جمهوري سال۹۶ فرصت کافي براي بررسي معضلات و چالش ها وجود دارد و اصلاح‌طلبان به دنبال اين هستند که با صبر و طمانينه بيشتري رويکرد خود را در انتخابات مشخص کنند. صادقي ادامه داد: بدون شک جريان اصلاحات بايد با آقاي روحاني به صورت صريح و بي پرده گفت وگو و مذاکره کند و انتظارات و مطالبات خود را به صورت روشن با ايشان در ميان بگذارد.

جلودار زاده: روحاني به تمام وظايف قانوني خود عمل کرده است
به گزارش خبرآنلاين، سهيلا جلودارزاده، عضو فراکسيون اميد مجلس هم با حمايت از عملکرد رئيس جمهور گفت: آقاي روحاني به تمام وظايف قانوني خود عمل کرده است و اگر جاهايي لنگي داريم، نقص و ضعف ايشان نيست. وي افزود: آقاي روحاني کاملا صلاحيتش مورد تاييد است چون بيشتر از ظرفيت يک انسان کار کرده است و بقيه هم بايد اينگونه باشند تا دولت روحاني يک دولت متفاوت شود.

منتجب نيا: راي روحاني در انتخابات آينده افزايش دارد
رسول منتجب نيا قائم مقام حزب اعتماد ملي در مورد شانس پيروزي حسن روحاني در انتخابات رياست جمهوري سال آينده به عصر ايران گفت: آراي دکتر روحاني در انتخابات 96 نه تنها ريزش ندارد بلکه افزايش هم خواهد داشت.
وي تأکيد کرد: هيچ گاه موافق معرفي شخص و نامزدي در کنار آقاي روحاني در انتخابات 96 نبوده ام، نظرم اين است که به صورت محفلي و محرمانه افرادي را داشته باشيم تا چنانچه مسئله اي براي دکتر روحاني پيش آمد و ايشان به هر دليلي نتوانست در انتخابات آينده شرکت کند، دست ما خالي نباشد.

مهرعليزاده: منطق حکم مي‌کند اصلاح‌طلبان در کنار روحاني، گزينه ديگري هم داشته باشند
با اين حال محسن مهرعليزاده، عضو شوراي عالي سياستگذاري اصلاح طلبان با تأکيد بر اينکه روحاني يکي از کانديداهاي اصلي اصلاح‌طلبان براي انتخابات 96 است، به باشگاه خبرنگاران گفت: از آن جايي که در مسير انتخابات نبايد تنها به يک نفر اکتفا کرد، منطق حکم مي‌کند اصلاح‌طلبان در کنار روحاني، گزينه ديگري هم داشته باشند.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خراسان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.