تبلیغات

عزیز محمدی: می دانم چرا کفاشیان نیامد ولی نمی توانم بگویم / کروش باید بماند

ورزش > لیگ برتر - عزیز محمدی درباره ماندن کروش و اتفاقات مربوط به انتخابات فدراسیون فوتبال می گوید.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال عزیز محمدی است، کسی که چند سالی رئیس سازمان لیگ بود و حالا هم رئیس اتحادیه فوتبال است. او درباره حضورش در انتخابات توضیحاتی می دهد.
آقای عزیز محمدی چه شد در انتخابات شرکت کردید؟
گفته بودم در انتخابات شرکت می کنم. همه دوستانی که آمدند خوب هستند ولی اگر فردی مثل صفایی فراهانی می آمد که از همه نظر بهتر بود، قطعا کاندیدا نمی شدم و حتی کمکش می کردم. ولی وقتی دیدم کاندیداها همه در یک سطح هستند، تصمیم گرفتم جلو بیایم.
فدراسیون فوتبال کلی مشکل مالی دارد. شما چطور این مشکلات را در صورت رای آوردن حل می کنید؟
این فوتبال می تواند پول خودش را در بیاورد. باید راهش را پیدا کرد. از افراد نخبه هم استفاده کنیم. من یک مثال می زنم. تا چند سال پیش نمی شد از تیم ملی پول در آورد ولی قبل از جام جهانی و بعد از جام ملت ها شرکتی با فدراسیون قرارداد بست که 27 میلیارد تومان پول داد. همین امسال استقلال و پرسپولیس از اسپانسرشان 14 و 11 میلیارد و 500 میلیون گرفتند.
کروش استعفا داده. شما او را نگه می دارید؟
کروش تا جام جهانی قرارداد دارد. چه من رای بیاورم چه فرد دیگری، باید این مربی را نگه دارد. نمی شود گفت چون رئیس قبلی قرارداد بسته ما نمی خواهیم.
فکر می کنید در مجمع رای بیاورید؟
کسانی که کاندیدا شده اند همه از جنس فوتبال هستند. تاج سال هاهست در مدیریت فوتبال هست. یا خود آجرلو که از مدیریت فتح کارش را شروع کرد و سال ها مدیرعامل پاس و بعد هم استیل آذین بود. ابرقویی نژاد 14 سال است رئیس هیات فوتبال اصفهان است. عزیزی خادم هم 5 سالی است عضو هیات رئیسه فدراسیون است. من خودم هم از سال 74 در باشگاه فجر کار کردم و در دوره صفایی فراهانی به فدراسیون آمدم و پست های مختلفی داشتم و الان هم رئیس اتحادیه فوتبال هستم. به نظرم همه ما باید به رای اعضای مجمع احترام بگذاریم. آن ها هم سال هاست که در فوتبال هستند. امیدوارم هر اتفاقی می افتد، همه ما دست به دست هم بدهیم و کمک کنیم فوتبال مان پیشرفت کند.
علی کفاشیان چرا ثبت نام نکرد؟
فکر نمی کردم ثبت نام نکند. باید از خودش سوال بپرسید که دلیلش چیست. من یکسری اطلاعات دارم ولی نمی توانم بگویم. خودش باید در این باره حرف بزند.

41257

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار