تبلیغات

شناسایی و دستگیری نفرات اصلی باند قاچاق طلا

جامعه > حوادث - ایلنا نوشت: رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: برخورد با اشخاص پشت پرده قاچاق کالا در دستور کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفته است.

حبیب الله حقیقی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره اقدامات انجام شده در برخورد با قاچاق کالا گفت: در سال جاری یک تغییر نگاه در زمینه برخورد با قاچاقچیان داشته‌ایم. برخورد با اشخاص سازمان یافته و پشت پرده در دستور کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفته است و به صورت جدی با آنها برخورد می‌کنیم.

وی تاکید کرد: در هفته گذشته یک محموله ۱۲۵ کیلوگرمی طلای قاچاق کشف شد که نفرات اصلی این باند قاچاق و اشخاص مرتبط با آن شناسایی و تحویل سیستم قضا داده شدند.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به آمار کشفیات سال جاری اظهار کرد: در ده ماهه سال جاری در مجموعه ناجا بیش از ۴۰۰ پرونده بالای ۵۰۰ میلیون تومان رسیدگی شده است. ما معمولا پرونده‌های بالای ۵۰۰ میلیون تومان را قاچاق سازمان یافته می‌دانیم و تمرکزمان بر روی این پرونده‌ها است.

وی در مورد اهمیت پرونده‌های بالای ۵۰۰ میلیون تومانی ادامه داد: پرونده‌های کوچک جنبه ریشه‌ای ندارند، ولی آن پرونده‌های ۵۰۰ میلیونی‌ مربوط به اشخاصی است که در چرخه‌ اصلی قاچاق حضور دارند و با پیگیری این افراد می‌توان در لایه‌های بعدی به نفرات سرشاخه باندهای بزرگ قاچاق برسیم و آنها را دستگیر کنیم.

47234

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.