تبلیغات

نحوه پرداخت یارانه در سال 95

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): نمایندگان در صحن علنی امروز (سه‌شنبه 25 اسفند ماه) ماده واحده و تبصره‌های لایحه دو دوازدهم بودجه سال 1395 کل کشور را که در جلسه دیروز کلیات آن را تصویب کرده بودند، مورد بررسی و تصویب قرار دادند.

براساس ماده واحده لایحه دو دوازدهم بودجه سال 95 به دولت اجازه داده می‌شود در دو ماهه اول سال 1395 مطابق احکام و جداول قانونی بودجه سال 94 کل کشور بر مبنای دو دوازدهم ارقام مصوب آن با رعایت سایر قوانین و مقررات عمل کند.

وکلای ملت همچنین تبصره‌های این ماده واحده را نیز مورد موافقت قرار دادند که براساس آن تبصره 1 تصریح می‌کند:

وزارت امور اقتصادی و دارایی (خزانه داری کل کشور) موظف است تنها گردان حسابداری موضوع ماده 26 قانون محاسبات عمومی کشور را که در چارچوب ماده مذکور در سقف بودجه سال 1394 از محل اعتبار فوق به دستگاه‌های اجرایی مربوط پرداخت می‌کند و حداکثر تا پایان سال 1395 تسویه کند.

تبصره 2- دولت در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها برای دوماهه اول سال 95 معادل دو ماه پایانی سال 94 اقدام کند.

تبصره 3- بودجه شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت و رابطه مالی دولت و نفت براساس قانون بودجه سال 94 کل کشور متناسب با زمان دوره مشابه قابل اجرا است.

همچنین تبصره 4 این ماده واحده نیز تصریح می‌کند: با تصویب قانون بودجه سال 95 کل کشور دولت موظف است از تاریخ 1 فروردین سال 1395 براساس قانون مزبور اعمال حساب کند.

شایان ذکر است؛ این ماده واحده و تبصره‌های آن با 164 رأی موافق، 13 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 213 نماینده حاضر در صحن به تصویب رسید.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار