تبلیغات

در چند روز آینده زندانیان واجد شرایط از مرخصی نوروزی بهره‌مند خواهند شد/ سال آینده مذاکرات برای واگذاری اوین به شهرداری انجام می‌شود

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، علی‌اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی کشور صبح امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا تعداد زندانیانی که می‌توانند از مرخصی نوروزی استفاده کنند مشخص شده یا خیر، گفت: آمار دقیقی هنوز به دست نیامده است اما کار شناسایی زندانیان آغاز شده است و به طور قطع به صورت مصداقی زندانیانی که با آن بخشنامه رئیس قوه قضاییه شرایطشان فراهم باشند از مرخصی استفاده خواهند کرد.

رئیس سازمان زندان‌ها خاطرنشان کرد: کسانی هم که می‌توانند از عفو رهبری به مناسبت روز 12 فروردین استفاده کنند اقدامات شناسایی‌شان انجام شده و لیست آنها هم به مسئولان ارائه خواهد شد.

علی‌اصغر جهانگیر درباره واگذاری زندان اوین نیز گفت: در سال جدید قطعاً مذاکراتی با شهرداری در این زمینه انجام خواهد شد البته به این شرط اوین واگذار خواهد شد که ان چیزهایی که ضرورت دارد در این واگذاری دیده شود و خواسته‌های قوه قضاییه جامه عمل پوشانده شود.

وی گفت: اگر اوین را بخواهند به قیمت خودش از ما بگیرند ما در واگذاری آن مشکلی نداریم.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار